‘Zhduket’ Tuna

Altuna Sejdi emri më i lakuar në mediet rozë, emri që ka sjell skandale, hite dhe shumë zënka

Super këngëtarja që nga koha që është bërë nënë, të gjitha postimet e saj janë të lidhura me Tianin e vogël, ani pse as për të nuk poston shumë shpesh, Sovrani.info

Tuna tashmë ka harruar edhe të publikoj ndonjë këngë, apo ndoshta gati ndonjë surprizë, transmeton Sovrani.info

Nuk i dihet, shumë shpejt ajo do të lansojë ndonjë super hit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *