Xhensila e pranon më në fund, publikon foton ku janë ‘tre’

Xhensila dhe Bes Kallaku e pranuan më në fund se janë në pritje të një fëmije.

Me një kartolinë famijare këngëtarja ka treguar për të gjithë fansat se familjes së tyre po i shtohet dhe një engjëll.

Me këto foto emocionuese, ajo pohoi më në fund atë që aq shumë u lakua në media dhe u mohua në mënyrë kategorike nga çifti.

Nuk mbetet gjë tjetër për të thënë veç se ‘URIME ‘  /Gazeta Express/

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *