Vuri në provë besnikërinë e partnerit, u zhgënjye keq kur e pa se ai shkoi në shtrat me tjetrën (Foto/Video)

Një vajzë e re kishte zgjedhur një metodë të pazakontë për të testuar besnikërinë e partnerit të saj, i cili me profesion është ekspert i teknologjisë informative (IT).

Kështu ajo kishte angazhuar një kompani që merret me realizimin e kamerave të fshehta, që ndryshe njihet si shou “To Catch a Cheater”, transmeton Telegrafi.

Dhe për ta bërë situatën edhe më interesante, ekipi realizues kishin angazhuar një vajzë të bukur e cila shtiret si kliente e cila kishte probleme me laptop, dhe që i kishte telefonuar ekspertit të IT-së.

Në momentin që ai shfaqet para derës së apartamentit të saj,  mbetet gojëhapur pasi nuk kishte besuar se para syve do t’i shfaqet një vajzë e bukur e cila kishte të veshur vetëm të brendshmet.

Dhe pasi hyri brenda ajo filloi ta provokojë me lëvizje të ndryshme, derisa e dashura e tij të gjithë ngjarjen po e vëzhgonte falë kamerave të fshehta të instaluara brenda apartamentit të vajzës, që kishte për mision të provokoj partnerin e saj.

Vajzës simpatike nuk iu desh shumë që ta fus në grackë ekspertin e kompjuterëve i cili nuk arriti t’i rezistojë tundimit, dhe kështu përfundoi në shtrat me vajzën që i kishte telefonuar për t’ia rregulluar laptopin.

Ndërsa e dashura e tij mbeti e shokuar pasi nuk mund t’i besonte syve çfarë po shihte në ekran, pasi ishte e bindur që ai kurrë nuk do ta bëjë një gjë të tillë. /Telegrafi/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *