Vjen arrestimi i par per vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ja kush eshte vrasesi (Video)

Drejtori i policis se kosoves Shpend Maxhuni ne nje konferenc te perbashket per media me kryeministrin e Kosoves Ramush Haradinaj ka thene se PK-ja ka informacionet e prejardhjen e vetures nga e cila eshte vrar Oliver Ivanoviq. Ja dhe video e plote kush u arrestua para pak minutash kliko reklamen dhe shikojeni:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *