Vajza nga Prishtina: Më shkruani në këtë numër ose intagram, dua një djal që më…(VIDEO)

Nje video qe po ben namin koheve te fundit esht e nje prishtinase qe po kerkon nje mashkull per seks .Ky ësht numri im, ju lutem dua djem !per me teper ajo ka len dhe numrin e saj.Por ajo ka edhe disa kushte perveq kesaj dhe per ti mesuar kushtet e gruas nga Prishtina ju lutem sh typ ppe me posht rre kllla mmen per numrin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *