Une Mirjeta po ju tregoi tmerrin: Si me palloi gjinekologu Serb ne Bern deri sa burri priste ne koridor..

Pershendetje du tju tregoj nje ndodhi qe me ndodhi.. Quhem Mirjeta 30 vjece burrin e prura nga Kosova para 2 viteve e morra me mesit me ndermjetsim te familjeve shume eshte djali mir puntor dhe i ndegjushem shum ka frig nga une shkaku i vizes..Sidoqoft me mknaq nkrevet sum knaq nje dt lash termin per te gjinekologu erdh edhe burri nuk edisha une qe eshte serb por kur hyna mbrenda…Kll iko ne rrek lla men e meposhtme dhe prit disa sekonda per tpar vi de on e ngjarjes…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *