U dashuruan në Facebook, Shqiptarja 44-vjeçare braktis 9 fëmijët për të riun nga Afrika (Pamje)

Një nënë e 9 fëmijëve ka braktisur familjen e saj për të jetuar me të dashurin e saj të cilin e njohu në Facebook, ajo është me origjinë nga Kukësi i Shqipërisë por qe ka lindur dhe jeton ne Londër.Beslinda, 44 vjeç, nga West Boldon , tha se si ajo e takoi Mamadou Jallow, 32 vjeqar ne rrjetin social te facebook..Kur u pyetën: “A besoni se kjo është dashuria e vërtetë?” Ajo u përgjigj: “Po, jam shumë e lumtur”.Shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *