Tronditë Majlinda Kelmendi: Keq e më keq, me kanë thënë se unë duhet me shitë…

Xhudistja e njohur botërore me prejardhje nga Kosova, dhe njëherit edhe krenaria e vendit, Majlinda Kelmendi, ka rënë në një hall të madh.

Përmes një postimi në Facebook, Majlinda ka shkruar duke kërkuar mendimet e përkrahesve të saj se a ja vlen që të shitet një lojë e saj, të cilën e ka të domosdoshme, shkruan Gazeta NewBorn.

Ja postimi i saj:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *