Tragjedi në Çair: Bebja bie nga ndërtesa dhe vdes, i ra gjyshes nga dora

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Arhepiskop Dositej” (ish Pavle Iliq) në lagjen Çair të Shkupit. Një foshje njëvjeçare ka ndërruar jetë në një klinikë private në Shkup, ku ëhstë sjellur me lëndime të rënda në trup, pas rënies nga ndërtesa.

Jozyrtarisht, foshnja i ka rënë nga dora gjyshes së saj, por policia nuk e ka konfirmuar zyrtarisht këtë informacion, transmeton Gazeta Lajm. Kumtesë zyrtare pritet gjatë ditës së sotme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *