TMERR!! Publikohet momenti kur 37-vjeçari ekzekuton baban e tij per vdekje |VIDEO|

Janë publikuar pamjet e një krimi të rëndë brenda familjes në Turqi.
Në pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë shfaqet një 37-vjeçar duke vrapuar drejt të atit biznesmen, të cilin e qëllon për vdekje dhe më pas largohet me shpejtësi.Sipas “Hurriyet”, 37-vjeçari Erhan Alaca qëlloi me pistoletë të atin Mahmut Alaca, në Mersin të Turqisë. Shtype ni li nkun e reklj ami mit me poshte dhe shikoni momentin kur ai e vret babain e tij..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *