Thellohet përplasja, Edi Rama i kundërpërgjigjet Albin Kurtit

Me vetëm dy rreshta të shkruar, Edi Rama i është përgjigjur Albin Kurtit të VV-së për Demarkacionin.

Kryeministri i Shqipërisë i ka kujtuar Kurtit se kufinjë nuk janë çështje që përcaktohen me opinione.

“I dashur Albin! Faktet s’janë opinione dhe kufijtë nuk përcaktohen me opinione! Sa për tokën po ta kujtoj që unë nuk fal as det jo më tokë”, ka shkruar shkurt Rama në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *