Skandaloze/ Studentja nga Kosova duke marre kokain ne fakultet. Shiko videon e tmerrshme

Nje video skandaloze po shperndahet me te madhe ne facebook, ku nje vajze e re dyshohet se eshte duke konsumuar mjete narkotike. Shkolla është institucion edukativ-arsimor veprimtaria e të cilit është:Mësimdhënia aktive intelektuale nëpërmjet të nxënit gjatë gjithë jetës;Përvetësimi i njohurive shkencore dhe artistike me karakter nacional dhe botëror;Zhvillimi tek nxënësit etj.Por si duket shkollat tona nuk po i kryejn me keto funksione.Ne videon me posht do shihni aktin e tmerrshem te ksaj vajze….Per te pare videon kliko ne reklam dhe shiko videon!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *