Skandaloze , Adelines i shihet zogu tek O sa mire (Video)

Skandaloze , Adelines i shihet zogu tek O sa mire
Adelina ka filluar te luaj tek seriali O sa mire , por para disa oresh u publikua video promo e serialit,ajo qfar bjen ne sy eshte Adelina Ismaji,asaj i del zogu ne pah,ja dhe video e plote kliko reklamen prit disa sekonda qe te shfaqet:Shtype reklamen edhe prit disa sekonda qe ta shikosh videon e plote:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *