Shpetim Desku hyn në restorant me gruan e tij, të gjithë sytë mbi fustanin e saj i bukur

Shpetim Desku ka arritur mjaft popullaritet, njëherë si humorist dhe më pas edhe si moderator. Atë tanimë e njeh shumica e publikut dhe për të është moderator më i dashur.

 
Shpetimi jashtë kamerave është një bashkëshort i lumtur në krah të gruas së tij bukuroshe, përcjell ORAinfo.
Moderatori së fundi ka bërë bujë me gruan e tij në një paraqitje të tyre. Ta kapur dorë për dore ata morën vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.
E më shumë se vetë Shpetimi ishte gruaja e tij ajo që tërhoqi vëmendje me fustanin që zbulon shumë nga linjat e saj.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *