Shpërthen Adrian Gaxha flet për ndarjen me Luana Vjollcen: “Po ju tregoj sinqerisht isha i dashuruar tek ajo, por deri në momentin kur e kuptova që Luana është duke më tradhtuar me….

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, janë dy emra mjaft të njohur për mediat shqiptare. Kjo për faktin, se dikur ata kishin një lidhje mjaft serioze, por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre, shumica menduan se ata u ndan pa ndonjë arsye të rëndësishme, po pasi ti dëgjoni fjalët e Adrianit do të mendoni ndryshe, ai në emision u pyet për arsyen e ndarjes me Luanën dhe ai shprehet kështu “Po ju tregoj sinqerisht isha i dashuruar tek ajo, por deri në momentin kur e kuptova që Luana ishte duke më tradhtuar, edhe më e çuditshme për mua ishte se ajo më tradhtoi me….shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video e emisionit:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *