Shokuese Zihen në mes të sallës së operacionit, mjekët harrojnë gruan shtatzënë në Prishtinë

Dy doktorë janë liruar përkohësisht nga detyrua pas publikimit të një videoje në rrjetet sociale, ku ata shihen duke u zënë teksa qëndronin mbi një paciente shtatzënë gjatë operacionit.
Pamje të incidentit në spitalin e Prishtines kanë qarkulluar gjithandej nëpër internet, duke shkaktuar zemërim shiko video incidentin meposhte kliko reklamen meposhte dhe pas 2-3 sekondave ju hapet video…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *