Shokohen ndjekësit: Jonida Vokshi shtatzënë?

Ndjekësit e aktores dhe moderatores Jonida Vokshi në Instagram me siguri kanë mbetur të shtangur së fundmi, pasi në një prej postimeve të fundit, Vokshi shihet me barkun e rrumbullakosur nga shtatzënia.

Megjithatë habia me shumë gjasa ka zgjatur për fare pak, duke qenë se siç ka lënë të kuptohet Jonida, bëhet fjalë për një skenë filmi në të cilin ajo po merr pjesë së fundmi dhe barku i fryrë është i rremë.

Bëhet fjalë për filmin me titull ‘Derë e hapur’ që mesa duket so të ketë si protagoniste moderatoren e emisionit ‘Thurje’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *