Shkurta pas kaq kohësh vesh dallamën më interesante që keni parë

Shkurte Fejza si askush tjetër iu ka qëndruar besnike veshjeve tradicionale për vite me rradhë në skenë.

Ajo ka sjellë gjithmonë versione interesante por me bazë tradicionale ne fustanet dhe kostumet e saj, përcjell ORAinfo.

Duke ia përshtatur veshjen tematikës së këngës, Shkurta ka qenë mjaft e kompletuar në videoklipet e saj duke bërë që artin e saj ta verësojnë me mijëra shqiptarë në të gjitha trojet.

Shkurta edhe tani ka sjellë një veshje interesante të punuar me shumë shije, të cilën duket se edhe vetë ajo po e pëlqen tej mase./ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *