Shkuam mysafir tek komshia me burrin, komshia me erdhi pas ne wc me palloi dhe…

Pershendetje doja ta tregoja nje rast qe me ka ndodhur nje nate. Nje nate me burrin tim vendosem qe te shkonim mysafir tek komshia dhe pasi shkuam hongrem pitem dhe pastaj pas nje kohe 30 minutash pata nevoj qe te shkoj ne wc. U qova nga vendi ku ishim duke bere muhabet dhe vazhdova rrugen per ne wc qe ishte larte ne katin e dyte. Burri im ishte i pire nuk dinte asgje. Komshia e shfrytzoi rastin erdhi pas meje dhe me kapi per beli ne koridor dhe me preku ne bythe me tha burri nuk din asgje eja te pallohemi lart, pranova thash ok dhe hypem lart dhe pastaj komshia filloi te me zhveshte. dhe… Per t;vazhdd,uar lex,imin kll,ikkonii nrellk,ame mposhte

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *