Shiko kush janë 7 te dashurit e famshem te Tunës (Video)

Ja kush janë 7 meshkujt e famshëm shqiptar ish të dashurit e Tunës (Video)Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, më shumë se për muzikën është përfolur edhe për jetën e saj private, pasi ajo njihet për disa lidhje me meshkuj të njohur shqiptar.Express Rozë, ka përgatitur një storie për historinë e lidhjeve të dështuara të.lajmin e plote dhe fotet e tyre ike ne reklamen me poaht kliko dhe ju hapet e tera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *