Republika e “Çka ka shpija” tregon më tepër se që duhet (Foto)

Teuta Krasniqi është aktorja e re shqiptare që tashmë është pjesë e serialit vendor “Çka ka shpija”.

Ajo gëzon një pamje shumë të hijshme dhe për më tepër është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe në të cilën e shohim teksa po relaksohet në xhakuzi. Aty shohim këngët dhe pjesët e saj provokative.

Ndryshe, Teuta është e njohur për rolin e Republikës./Indeksonline

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *