Qytetarët e ‘bombardojnë’ Milaim Zekën në Facebook: Si duket nuk paskan mjaftu ata dy boksa… (Foto)

Dje në një debat televiziv në Klan Kosova, pas një fjalosjeje të ashpër ndërmjet deputetit Frashër Krasniqit dhe atij të Nismës Milaim Zekës, gjithçka përfundoi edhe në përleshje.
Deputeti Zeka mori disa plagë në fytyrë nga goditjet që ia dha Krasniqi.

Që të dy reaguan edhe në profilet e tyre në Facebook, ku pasuan edhe komentet e qytetarëve me të madhe.

Poshtë statusit të Milaim Zekës, i cili ndër të tjera edhe hedhi akuza të mëdha drejt Vetëvendosjes, pati shumë reagime të njerëzve të cilët edhe mbështetën Frashër Krasniqin për atë që ndodhi mes tyre.

Fjalë si ‘Ajo dorë që ty t’ka ra boksa, me lugë të dukatit honkt, mjer familja e mjer Kosova që t’kanë ty, s’ta ka bo Albini, po goja jote, si duket nuk paskan mjaftu ata dy grusha që përfundimisht me reflektu ti’’, ishin vetëm disa nga komentet poshtë statusit të Milaim Zekës.

Kujtojmë që pas paraqitjes të rastit në Polici, Frashër Krasniqit i është caktuar masa 48 orëshe e ndalesës./Periskopi/

Deputeti Zeka mori disa plagë në fytyrë nga goditjet që ia dha Krasniqi.

Që të dy reaguan edhe në profilet e tyre në Facebook, ku pasuan edhe komentet e qytetarëve me të madhe.

Poshtë statusit të Milaim Zekës, i cili ndër të tjera edhe hedhi akuza të mëdha drejt Vetëvendosjes, pati shumë reagime të njerëzve të cilët edhe mbështetën Frashër Krasniqin për atë që ndodhi mes tyre.

Fjalë si ‘Ajo dorë që ty t’ka ra boksa, me lugë të dukatit honkt, mjer familja e mjer Kosova që t’kanë ty, s’ta ka bo Albini, po goja jote, si duket nuk paskan mjaftu ata dy grusha që përfundimisht me reflektu ti’’, ishin vetëm disa nga komentet poshtë statusit të Milaim Zekës.

Kujtojmë që pas paraqitjes të rastit në Polici, Frashër Krasniqit i është caktuar masa 48 orëshe e ndalesës./Periskopi/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *