Prsh jam Erza. /Erdhi komshiu per te ndrequr rrymen perfundova duke u palluar por…. /+18

Nje dit erdhi komshiu tek un pasi thirra per te rregulluar rrymen sepse nuk me bente ne tere shtepin e futa ne shum dhoma ne fund dhe te dhoma ime ika te bej kaffe kur kthehem e sho duke i marr er sytjenev te mija uffff u ndeza menjeher dhe i thash meri er gjoksit tim direkt e nxorri pallen qe ju kishte ngefur dhe me tha mund qe palla im ti mer er pidhit tend i thash.Per te vazhduar klikoni ne linkun e meposhtem :

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *