POLICIA E KOSOVËS ZBULON PRONARIN E VETURËS NGA E CILA U VRA IVANOVIQ,NUK DO TA BESONI E KUJT…

Drejtori i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se PK-ja ka informacionet për prejardhjen e veturës nga e cila është vrarë Oliver Ivanoviqi.:Do te mbetesh i shokuar kujt i perket vetra e cila u djeg sot pasi qe u vra Ivanoviqi,shtype reklamen dhe shikoje:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *