Ndryshon Behari, e `tranon` Kemailin me këtë pamje

Behari është personazhi më i dashur nga serialit Benni Affet për publikun. Ajo është një vajzë shumë e dashur e ëmbël, por që vuan shumë,përcjell ORAvip.

E gjendur nëpër situata të vështira, aktorja në fjalë nuk dorëzohet lehtë dhe mundohet që të gjejë forcë e të ngrihet prapë në këmbë.

Ajo, ka një dashuri të madhe për Kemailin, por që në fund çifti në fjalë nuk arrin ta jetojë dashurinë e tyre.. Në jetën e përditshme Behari është një vajzë shumë me stil.. Me këtë bukuri ajo do të i çmend shumë meshkuj…./ORAvip/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *