Momenti kur ministri e fotografon nga pas Duda Baljen

Sot Kuvendi i Kosovës po mban seancën e radhës, në të cilën po marrin pjesë pak deputetë, madje munguan edhe kryeministri dhe kryeparlamentari.

Deputetja më e përfolur e Kuvendit, Duda Balja ka mbajtur një fjalim në foltore, moment ky i cili nuk i ka ikur një ministri të kabinetit qeveritar.

Balje ka postuar në Facebook fotot e realizuara nga kolegu i saj, në njërën shihet e fotografuar nga mbrapa.


Këto foto ia ka dërguar ministri deputetes, e cila nuk ka hezituar t’i ndaj me ndjekësit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *