Mihrija bëhet ‘hor’ para këtij personi të huaj…I del gjoksi në shesh!

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive.

Mihrija është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet krahë një mashkulli dhe ajo që bie në sy është fustani tejet i hapur tek pjesa e gjoksit…/ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *