Mësojeni se çfarë lidhje kanë Rita Ora dhe Dani

Rita Ora sot është emri që e njohin të gjithë dhe që shumë nga këngëtarët e estradës mburen me të.

Një fotografi të vjetër e ka publikuar Dani në Instagramin e tij, kur Rita ishte e vogël dhe një fanse që dëshironte të fotografohej me Danin, përcjell ORAvip.

Në skajin e fotos shihet ajo që sot ka famë ndërkombëtare dhe Dani është krenar për këtë.

Për më shumë shihni fotografinë e rrallë kur Rita e vogël ishte në Kosovë./ORAvip/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *