Merret vendim i papritur për të dyshuarit për vrasjen e dy vëllezërve në Malishevë (Emrat)

Dy vëllezër njëri prej të cilëve ishte pjesëtar i FSK-së, u vranë sot në fshatin Plloqicë të Malishevës.Policia kishte njoftuar se dy persona ishin arrestuar si të dyshuar për kryerjen e kësaj vepre.Blerim dhe Besim Maloku ishin intervistuar nga policia në lidhje me këtë rast.Por lajmi.net merr vesh se pas intervistimit të dy janë liruar.Ndryshe, familja e të ndjerëve ka hapur të pamën për vëllezërit e vrarë.Ata dyshohet se u vranë nga hajnat që kishin hyrë për të vjedhur.
Sht yp në rek lam poshtë dhe ju hapen pamjet:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *