Më në fund e bën publike Morena Taraku, na prezanton me dashurinë e saj!

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet fotografi i njohur Norik Uka, të cilin e quan “Dashuri”.

“Dashuria ime, shoku im i ngushtë”- ka shkruar Morena në postimin në fjalë…/ORAinfo/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *