Mbani Frymën: Tronditet Shkëndije Mujaj, ja vjedhin telefonin, i publikojnë videot dhe fotot e saj bombastike (Video)

Mbani Frymën: Tronditet Shkëndije Mujaj ja vjedhin telefonin, i publikojnë videot dhe fotot e saj. Shkëndije Mujaj njihet shumë në estradën shqiptare me format e saj provokuese. Dhe tani Një situatë e sikletshme për këngëtaren Shqiptare Shkëndije Mujaj. Bukuroshes i kanë vjedhur celularin dhe për pasojë fotot dhe videot ja publikojnë në rrjetet sociale. Disa persona shqiptarë kanë mbushur rrjetet sociale me foto dhe video ku shihet shkëndija krejtësisht e….shtypni poshte reklamen dhe ju hapen fotot dhe videot bombastike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *