MARINA KTHEHET NË NUSE TIPIKE KOSOVARE, JA FOTOJA QË E VËRTETON KËTË…

Marina Vjollca po përkujdeset që secilin emision të jetë më e bukur se herën e kaluar. Ajo po vjen me befasi të ndryshme në pamjen e saj, ku edhe publiku e ka në fokus. Marina me t’u kurorëzuar me Getin u bë një nuse kosovare e duket që kjo po i pëlqen edhe ta manifestojë me traditat e Kosovës.

Ajo ka bërë një frizurë sikur të nuseve, kështu duke ia shuar kureshjten Getit se si mund të dukej ajo e ‘transformuar’ në nuse tradicionale. E pra ky është imazhi më i bukur që Marina mund t’i ofrojë Getit. Ky eshte nje model flokesh tipik i grave kosovare me gersheta ne te duja anet dhe me pak baluke ose jo.

Marina duket e mrekullueshme por duket qe po merr shume nga ana e burrit dhe po kthehet ne nje nuse prej Kosove. Marinen e duam shume dhe cdo gje qe ajo ben eshte shume natyrale dhe e bukur. Te urojme me te mirat Marina nga keshillabukurie.com.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *