Majlinda rikujton momentin më të bukur që përjetoi ajo dhe Majku!

Lidhja e tyre u përfol jashtëzakonisht shumë dhe e tillë po vazhdon e do të jetë prezente edhe në vitin që po presim, shkruan Kosovarja.
Padyshim e kaluara e tyre mbetet e tillë ashtu sic është deklaruar disa herë reperi Majk, duke cilësuar se ka përfunduar gjithcka dhe nuk ka kthim prapa. Por, pavarësisht kësaj është gjithmonë dicka që i bashkon dhe i bën t’a kujtojnë njëri-tjetrin, deshën e nuk deshën dyshja në fjalë. Është Roani i vogël sipmatik, fëmija i cili erdhi në jetë si frut i dashurisë së Majkut e Majlindës.
LEXO EDHE
Me këtë foto Majlinda dëshmon dashurinë që ka, do i ketë zili edhe Majk
Vogëlushi i pashëm dita-ditës po rritet e po bëhet tejet i ëmbël me shumë veprime që Majlinda i publikon përherë.

Por, kësaj radhe Majlinda është bërë nostalgjike për 2017-tën më saktëisht ditën kur erdhi në jetë vogëlushi, duke rikthyer disa nga imazhet e para të ardhjes në jetë të Roanit. Nuk ka dyshim se ky duhet të jetë moment më i lumtur që ëndërron cdo fëmër t’a përjetojë, e pavarësisht raporteve edhe Majku duhet të jetë ndier i tillë, ani pse nuk mori pjesë në lindjen e vogëlushit të tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *