LAJM FANTASTIK: Bëni gati valixhet ! Ambasada Gjermane jep lajmin e mirë për punëkërkuesit…

Nëse keni dëshir të udhëtoni dhe të punoni në Gjermani? Sot ju njohim me një mundësi të artë që duhet t’a shfrytëzoni. “Ky program zbatohet prej Agjencisë Federale të Punësimit në Gjermani. Duke qënë se punësimi në fjalë është sezonal, maksimumi i qëndrimit dhe kontratës është 90 ditë dhe nuk është e nevojshme që aplikuesit të aplikojnë për një vizë në ambasadë, aplikimi është i thjesht dhe vlen për të gjithë shqiptarët që duan të punojnë,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *