Kjo është Shqiptarja e martuar me “Zezakun” Shiko si e kall vallen me tupan ..

Çifti Arjola dhe Obi, u njohën në Toronto 13 vjet më parë dhe kanë kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë ditën e djeshme. Ata do të marrin pjesë në emisionin “Lufta e nuseve” që transmetohet në Tv Klan.

Obi është nga Xhamajka dhe me ngjyrë, e kjo ka bërë që videoja të shpërndahet shumë gjerë, pasi ai e ka shijuar dasmën më traditat shqiptare.Gjithashtu tërheq vëmendje mënyra se si ai kërcen nën ritmet e këngëve shqiptare duke shoqëruar Arjolën në mënyrën më të mirë të mundshme.
Duke klikuar në reklam më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *