Kjo Është Mësuesja 24 Vjeçare Nga Elbasani Që Bënte Mardhenie Me Nxënësit / Pamje

Kjo është mësuesja 24 vjeçare nga Elbasani që bënte mardhenie me nxënësit / Pamje
Ajo është 24 vjeçe dhe është e martuar. Kjo është mësuesja e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas me mardhenie me të. Ajo u zbulua nga një baba i një djali, ku ajo i shkruante mesazh se e priste në dhomën e saj. 24-vjeçarja që jepte mësim në një shkollë 9-vjeçare, i detyronte nxënësit që të bënin mardhenie me të. Për më tepër, ajo i priste në shtëpi me një veshje të veçantë. Kli,kko nrek,kl,am pr tpar fottott

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *