Kësaj tiranase seksi nuk i reziston askush, ia ‘ftoh’ edhe Kim Kardashianit (Foto)

Rashel Kolaneci asistetentja e Ermal Mamaqit pa dyshim që është një nga femrat më të pasmet më bombastike që ka ekrani shqiptar.

Bukuroshja shqiptare nuk shquhet shumë për oratori, apo si prezantuese e mirë ajo thjesht në çdo emision bie në sy fal formave super seksi që ka.

Rasheli merret edhe me palestër dhe prandaj edhe format e saj admirohen nga të gjithë.

Për më shumë detaje shikojeni fotot më poshtë.

Kësaj tiranase seksi nuk i reziston askush, ia ‘ftoh’ edhe Kim Kardashianit (Foto)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *