Kallashi është shtatzënë!?

Duke qenë se skandalet janë një pjesë e jetës së saj, ajo nuk mund t’iu ndahet lehtë

Valltarja seksi ka disa ditë që është larguar nga Kosova e që për momentin ndodhet në Zvicërr.

Muaj më parë pasi që lansoi klipin “Sheik”, një klip i cili brenda kishte pamje milionëshe duke marrë parasysh detajet, deklaroi se do të largohet nga jeta publike.

Pavarësisht paragjykimeve të shumta, në shumë intervista kishte deklaruar shumëçka për jetën e saj, si e fitoi pasurinë dhe kush e bëri të famshme, duke iu referuar gjithmonë talentit për vallëzim.

Me që vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, kësaj here ka publikuar disa lloje të këpucëve për fëmijë, por duke mos dhënë detaje tjera.

Mos vallë ka diçka që ajo nuk e ka zbuluar akoma?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *