Jam Linda 30 vjeçe, e divorcuar dhe kërkoj lidhje të fshehtë, më shkruaj në këtë numër: 06975996… (Video)

Jam Linda 30 vjeçe, e divorcuar dhe kërkoj lidhje të fshehtë. Dua ta kete te madh, te jete vet me fizik te rregullt dhe simpatik. Jam divorcuar me burrin para 1 viti prap jam martuar me nje tjeter dh prape jam divorcuar se ai me tradhetonte ai ishte shum pis njeri dhe perseri per te 4 here jam martuar por me ka zgjatur me se paku dhe tani para 3 javsh jam ndare dhe tani dua lidhje te fshehta nuk dua as te martohjeem por thjesht dua kenaqesi…..
Ju lutem te paraqitet vetem nje hamshor i vertete, prezantohu ne viber me dergoni foto ose ne messenger,

Kliko ne reklamen me posht per ta marr fb tim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *