Jam Gresa nga Prishtina, kërkoj mashkull për çaste intime, më shkruaj në këtë numër:

Jam Gresa nga Prishtina, kërkoj mashkull për çaste intime, dhe dua te jete nje burre i vertet. une jam 26 vjece por nuk me pengon po tejete mbi 30tat apo me i vogel se une. më shkruaj në këtë numër: +37745… Per te marre numrin e plote shtyp reklamen e me poshtme te marketingut dhe pas disa sekondash do ju shfaqet numri i plote

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *