Jam Blerta Doktoresh Ne Spitali E Prishtines/E Bera Me Pacientin 1 Jav Rresht Derisa Kamerat Kishin Xhiruar Cdo…

Jam Blerta doktoresh e nje spitali te prishtines.Nje dit pune isha duke kontrolluar si cdo dit njeri me erdhi me tha sjam mir me rritet pall.. tejmase hmmm nuk e dija a e kishte seriozisht ne rregull zhvishu i thash hoqi pantolonat i kishte dalur jasht brekeve ohhh sdi si tju tregoj si me erdhi thash spaska gje te keqe po kam deshir te provoj njeher me tha mu per kte erdha dhe me kapi per gjoksi duke me then ma bej 1 jav per te dejtur ktu ne spital dhe do e shohesh ja bera menjehet dhe filloi me nje te qi…Shtyppni ne rekkk lammenme poshte: per vazhdim rrefimi te plot…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *