I keni parë të gjitha nuset e estradës, po atë të Korab Jetishit?

Korab Jetishi është këngëtari i njohur që si fillim i’u fut këtij tregu muzikor në saje të famës së të atit, këngëtarit të mirënjohur Shkëlzen Jetishi-Xeni, por tani gjithçka ka marrë emrin e tij. 

Kjo nënkupton faktin se është bërë një artist i vërtetë dhe mjaft i kërkuar në mbrëmjen e ahengje të ndryshme familjare dhe më tej, shkruan Kosovarja.

Korabi krahas këtyre angazhimeve të njëpasnjëshme, gjen kohë edhe për familjen e tij të cilën e përbën padyshim bashkëshortja e tij dhë vajza simpatike Gena. Por, gjithçka rreth privatësisë së tij e ruajit me mjaft rezervë dhe të njëjtën gjë e bën edhe tani, me përjashtim të imazheve të cilat publikon me dashuritë e tij të jestës.

E në të gjitha këto imazhe, bashkëshortja e Korabit, del të jetë një super femër me linja e një fizik tejet atraktiv, dhe kjo dëshmohet edhe me këto që ju sjellim në vazhdim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *