FOTO/ Shikoni se sa ka ndryshuar Nermini!

Jo vetëm ngjarja e ka bërë të veçantë këtë serial, por edhe aktorët e një prej tyre është edhe Selin Demiratar apo siç njihet në serial si Nermini.

Aktorja shumë e dashur për publikun Selin Demiratar, tani ka ndryshuar paksa në dukje, por përsëri mbetet shumë e bukur dhe tërheqëse.

Shikoni më poshtë disa foto nga përditshmëria e aktores.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *