Exluzive rrefehet e dashura e Florencit,aj nuk beri vetvrasje por ate e vrau.. (Video Exluzive)

Edhe pse Florenci mbrëm vdiq e dashura e tijë nga dhimbja që ka publikon videon edhe….Florenc Beqiraj, 23-vjeçari, nga Shkodra ka ndërruar jetë, pasi ndodhej prej një jave në gjendje kome në një spital në Marsejë të Francës pas dhunës së ushtruar ndaj tij në burg. I riu ishte arrestuar nga autoritetet franceze pasi ishte kapur pa dokumente, ndërsa në qelitë e burgut dyshohet se është dhunuar. Ndërsa e dashura e tij Eni Besa ka tronditur përsëri të gjithë ajo thot se Florencin e vrau…Ja dhe video:shtypni posht reklamen dhe ju hapet video: KLIKO REKLAMEN DHE SHIKO VIDEON E PLOTE:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *