EMOCIONALE: ”Halil, të lutem a ka mundësi të shkoj te varri dhe ti tregoj babit se ne u bëm me strehim” (FOTO)

Zot o Zot , shume prekese

E gezofshi banesen e re

Veq nene e bij ishin pa shtepi dhe pa asgje, jetonin ne fshatin Brezne te Dragashit , tani kane banesen e tyre te re
“ Halil, te lutem a ka mundesi te shkoj te vorri i babit dhe ti tregoj se ne u bem me strehim “

Pasha Zotin, hiq lehte se kemi, edhe ne kemi ndjenja, edhe ne kemi emocione, edhe ne kemi merzi e lote

Video me plote emocione neser ne faqen e shoqates ne ora 20:30

Shume raste po i kemi, shume nga to te dhimbshme, çdo dite me histori te reja, por, ajo qe na bene te forte dhe per te vazhduar jeni ju donator

Zoti kurr mos ju humbte e ju shperblefte me te mirat e Tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *