E rëndë: Çifti kosovar braktis foshnjën sapo del nga spitali në Prishtinë

Një çift është arrestuar pasditen e djeshme në Prishtinë, pasi dyshohet se braktisën foshnjën sapo dolën nga spitali
Mësohet se arrestimi ka ardhur pas dyshimit të bazuar se çifti kanë bërë ndryshimin e statusit të fëmijës të posalindur dhe pas lirimit është braktisur nga nëna e saj.
Mirëpo, gjendja e fëmijës është e mire kamerat e sigurise se spitalit kane kapur nenan e femiut duke braktisur foshnjen. Klikoni ne reklamen me posht per ta pare videon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *