E Pabesueshme: Trondit Blero me deklaratën e tij e tregon arsyen e ndarjes me Teutën, “ U ndava nga ajo se e kuptova që Teuta më….

Çifti Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi, tashmë janë shumë larg njëri tjetrit. Por edhe sot cdo informacion mbi jetën e tyre flitet menjëher në media. Edhe pse Blero vazhdoi jetën e tij dhe sot gjendet në prehër të një të dashure të re, publiku është kurreshtar të di arsyet pse ai u nda me Teuten. Por kohes se fundit doli dicka që të gjithe do të dijne të verteten për ndarjen e tyre e ajo është deklarata e Bleros në intervist ku tregoi gjithçka për ndarjen e tyre, por nuk mbeti me kaq ai tregon edhe diqka per Teuten që i befasoi të gjithë, për më shumë shtypni posht reklamen dhe ju hapet video e shkurt e intervistës:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *