Dua një mashkull serioz, Albana nga Gjilani befason me kërkesën

Jam një vajzë 29 vjeçare kam të mbaruar vetëm fakultetin e drejtësisë, aktualisht punoj në një kompani private si menaxhere e një restauranti. Jam e interesuar ta gjej një djalë i cili është serioz dhe poashtu i njeti djal që ka para dhe që është i bukur. Të tjera gjëra …
Ai që do të plotsoj këtë kerkes le të më kontakton në emailin kliko në rek,lam për numrin tim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *