Dua një mashkull gjentëllmen per lidhje intime..Ja numri im 0443472…

Pershendetje, une jam Bardha nga Prishtina jam 26 vjecare, kerkoj nje djale qe me respekton dhe mi mbush kerkesat seskuale sa here qe kam nevoj, e theras dhe atij qe te vij te un ne banes dhe qe te me palloj sa her qe un e ndjej knaqesin per sesk. Per pare skam nevoj por vetem te ma hjek vetmin dhe te jete ne gjendje te me qoj ne qiellin e 7. Ai qe eshte i interesuar per mua numrin tim mund ta merr duke klikuar ne reklamen posht postimit. Ju pres..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *