Diona 32 Vjeçe, E Divorcuar Dhe Kërkoj Lidhje Të Fshehtë, Më Shkruaj Në Këtë Numër: 0697..… (Video)

Jam Diona 30 vjeçe, e divorcuar dhe kërkoj lidhje të fshehtë. Dua ta kete te madh, te jete vet me fizik te rregullt dhe simpatik. Ju lutem te paraqitet vetem nje hamshor i vertete, prezantohu ne viber me dergoni foto ose ne messenger, numri im eshte me poshte.Kl iko ne rrekllamen e me poshtme per te marre numrin e plote te Dionës dhe prit disa sekonda. Nese nuk ju apraqitet ju lutem provoni prap

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *